Δείτε όλα τα αποτελέσματα στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1oς όμιλος

16η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 1-1

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας 0-0

Κεραυνός Πέρνης – Αετός Οφρυνίου 1-5

Κιλκισιακός – Ηρακλής Ζυγού 2-1

Πανσερραϊκός – Ορφέας Ξάνθης 5-2

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

Επόμενη Αγωνιστική (26/1)

Αετός Οφρυνίου – Ηρακλής Ζυγού

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός

Δόξα Θεολόγου – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Δόξα Κάτω Καμήλας – Κεραυνός Πέρνης

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός – Κιλκισιακός

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

2ος όμιλος

20η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – Θύελλα Σαρακηνών 2-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αστραπή Μεσοποταμίας 5-1

Καλλικράτεια – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός 1-0

Νίκη Αγκαθιάς – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Φλώρινα – Θερμαϊκός Θέρμης 1-1

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

Επόμενη Αγωνιστική (26/1)

Αγροτικός Αστέρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

ΑΟ Σειρήνα – Θερμαϊκός Θέρμης

Άρης Παλαιοχωρίου – Φλώρινα

Αστραπή Μεσοποταμίας – Νίκη Αγκαθιάς

Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας

Θύελλα Σαρακηνών – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακεδονικός

Ρεπό: Καλλικράτεια

3ος όμιλος

16η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Μετέωρας Καλαμπάκας 0-0

Αλμυρός – Πιερικός 1-1

ΑΟ Σελλάνων – Ηρακλής Λάρισας 1-0

Αταλάντη – Διγενής Νεοχωρίου 3-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ατρόμητος Παλαμά 0-0

Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

Ποταμιά – Θησέας Αγριάς 0-2

Επόμενη Αγωιστική (26/1)

Αλμυρός – ΑΟ Σελλάνων

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Ποταμιά

Θησέας Αγριάς – Αταλάντη

Μετέωρα Καλαμπάκας – Διγενής Νεοχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Πιερικός – Δίας Δίου

4ος όμιλος

16η αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Αχέροντας Καναλακίου 1-1

Απόλλων Ευπαλίου – Τηλυκράτης 1-1

Θιναλιακός – Πόντιοι Καραγιαννίων 0-1

Λευκίμμη – Αναγέννηση Άρτας 0-1

Μακεδονικός Φούφα – Πρέβεζα 4-1

Μεσολόγγι – Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.

Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός 3-2

Επόμενη Αγωνιστική (26/1)

Αναγέννηση Άρτας – Ανατολή Ιωαννίνων

Αστέρας Ιτέας – Μακεδονικός Φούφα

Αχέροντας Καναλακίου – Απόλλων Ευπαλίου

Ναυπακτιακός – Λευκίμμη

Πρέβεζα – Θιναλιακός

Σούλι Παραμυθιάς – Μεσολόγγι

Τηλυκράτης – Πόντιοι Καραγιαννίων

5ος όμιλος

16η αγωνιστική

Ακράτητος – Μοσχάτο 2-1

Άνω Μερά – Θύελλα Καμαρίου 0-2

Εθνικός – Άγιος Ιερόθεος 1-2

Ερμής Κορυδαλλού – Καλλιθέα 0-1

Κηφισιά – Ηλυσιακός 2-0

Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 2-0

Φωστήρας – Κερατσίνι 5-0

Επόμενη Αγωνιστική (26/1)

Άγιοι Ανάργυροι – Κηφισιά

Άγιος Ιερόθεος – Μοσχάτο

Ερμής Κορυδαλλού – Πανθηραϊκός

Ηλυσιακός – Ακράτητος

Θύελλα Καμαρίου – Εθνικός

Καλλιθέα – Φωστήρας

Κερατσίνι – Άνω Μερά

6ος όμιλος

16η αγωνιστική

Αιολικός – Νέα Αρτάκη 1-0

ΑΟ Υπάτου – Μαρκό 0-1

Θύελλα Ραφήνας – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0

Κόρινθος 2006 – Αήττητος Σπάτων 0-6

Παναρκαδικός – Παλληνιακός 3-0

Ρόδος – Κιθαίρωνας Καπαρελίου 1-0

Ρεπό: Αχαρναϊκός

Επόμενη Αγωνιστική (26/1)

ΑΕΚ Τρίπολης – Κόρινθος 2006

Αήττητος Σπάτων – Ρόδος

Αχαρναϊκός – Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Υπάτου

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Παναρκαδικός

Παλληνιακός – Νέα Αρτάκη

Ρεπό: Μαρκό

7ος όμιλος

16η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος 1-1

Αστέρας Βλαχιώτη – Σπάρτη 2-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ολυμπικακός Ζαχάρως 2-0

Θύελλα Πατρών – Πανγυθεατικός 1-1

Παναργειακός – Πανηλειακός 0-1

ΠΑΟ Βάρδας – Ναύπλιο 4-1

Τσιλιβή – Ένωση Ερμιονίδας 2-1

Επόμενη Αγωνιστική (26/1)

Ένωση Ερμιονίδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Ζάκυνθος – ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών – Παναργειακός

Ναύπλιο – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανγυεθατικός – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός – Τσιλιβή

Σπάρτη – Ολυμπιακός Ζαχάρως

8ος όμιλος

17η αγωνιστική

Επισκοπή – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1

Ηρόδοτος – Ατσαλένιος 0-0

Πανακρωτηριακός – Γιούχτας 2-1

Πόρος – Ρεθυμνιακός 1-0

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

Επόμενη Αγωνιστική (26/1)

Άγιος Νικόλαος – Πόρος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πανακρωτηριακός

Γιούχτας – Ρεθυμνιακός

Επισκοπή – Ηρόδοτος

Ρεπό: Ατσαλένιος

Πηγή: Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής